AKDAĞMADENİ MYO İFTAR SOFRASINDA BİR ARAYA GELDİ

Bozok Üniversitesi Akdagmadeni Meslek Yüksek Okulumuzun 22.06.2017 tarihinde düzenlediği, okulumuz idari ve akademik personellle birlikte ailelerinin de katıldığı, Akdağmadeni Şato Restorantta düzenlenen iftar yemeğine, sayın rektörümüz Prof. Dr. Salih KARACABEY, sayın rektör yardımcımız Prof Dr. Şenol AKIN, Meslek Yüksek Okulumuz Müdürü sayın Yrd. Doç Dr. Mustafa ÖZALP eşleriyle birlikte iftar programına iştirak etmişlerdir. 

 iftar4

İftar yemeğinde sayın müdürümüz Yrd. Doç Dr. Mustafa ÖZALP ve sayın rektörümüz Prof. Dr. Salih KARACABEY kısa birer konuşma yapmışlardır. Müdürümüz ÖZALP,  iftar yemeği konuşmasında, davetli misafirlerimizi selamladıkdan sonra, Ramazan ayının anlam ve önemine binaen, Ramaza’nın, başının rahmet, ortasının mağfiret, sonunun da kurtuluş oldugu“ peygamber efendimizin hadisi şeriflerini dile getirmişlerdir. Sayın müdürümüz konuşmasının devamında, tek derdimizin dünya olmadığını, aksi taktirde, derdi DÜNYA olanın DERTLERİ dünyalar kadardır“, ifadelesini kullanarak Ramazan ayının anlam ve önemine değinip, bu mübarek gün ve gecelerin feyzinden, nurundan tüm islam aleminin istifade edebilmesi temennilerinde bulunarak müdürümüz sözlerini tamamlamıştır. 

Rektörümüz yapmış olduğu konuşmada Akdağmadeninde siz değerli mesai arkadaşlarımla beraber olmaktan, birlikte şu mübarek ramazan ayında iftar yapmaktan mutlu olduğunu belirtti. Ramazan bayramını kutladı. Ayrıca yeni okul binamızın ihalesinin yapılarak sonuçlandığını ve bir yılda inşaatın tamamlanarak 2018-2019 eğitim öğretim yılında faaliyete geçeceğinin müjdesini verdi.

 

iftar6

iftar1

iftar7

iftar8

iftar3

23 Haziran 2017 Cuma